SLO OPEN 2009

Zaključek šolskega leta 2009
26.08.2009
REZULTATI V JESENSKEM DELU SEZONE
19.10.2009

Tudi odprto prvenstvo Slovenije ni minilo brez tekmovalcev našega kluba in brez osvojenih odličij.  Skoraj 500 tekmovalcev, 56-tih klubov in 6 reprezentanc iz 10 držav  /Azerbaijana, Avstrije, Črne Gore, Hrvaške, Italije, Luksemburga, Makedonije, Slovaške, Srbije in Slovenije se je v Vrhniki pomerilo v Katah in športnih borbah. V zelo močni konkurenci se je v športnih borbah pomerilo sedem Polzelskih karateistov in domov smo prinesli pet medalj. Najboljšo uvrstitev sta  dosegela Juš Jagarinec saj je izgubil le finalni dvoboj in tako osvojil 2. mesto in  Vesna Bezgovšek.  Peter Hudournik,  Luka Deberšek in Matic Hribernik pa so osvojili tretje mesto.Tokrat je debitiral Nino lesnika, ki se je suvereno kosal s svojimi izkušenejšimi vrstniki. Čestitke