Naši karateisti 2. najboljši klub

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2022 (Horse Cup 2022)
09.05.2022
Postojna OPEN 2022
08.06.2022
1.mesto so osvojili, Benja Mešič (malčice -35kg), Ažbe Mlačnik (ml. kadeti -45kg), Kaja Riosa Novak (mladinke -48kg), Zoja Avžner (mladinke -59kg), Laura Bergant (ml. članice -55kg) in Nika Šenica (ml. članice -68kg).

Drugo mesto v močnih kategorijah sta dosegla; Aneja Jesenek Rojšek (kadetinje +54kg) in Tjan Mešič (dečki -40kg).

Po krajšem tekmovalnem premeru je odlične nastope pokazal tudi Žiga Trbovšek (kadeti -70kg) in dosegel odlično 3. mesto.

Za točko prekratka je bila naša tekmovalka Julija Rožič (ml. kadetinje -50kg), v borbi za 3. mesto je izgubila proti tekmovalki iz Radencev.

Klub pa se lahko pohvali z številčno udeležbo funkcionarjev, tekmovalcev, trenerjev in sodnikov na samem tekmovanju. Da je tekmovanje potekalo tekoče in zelo profesionalno je poskrbela tekmovalna komisija, ki je delovala v 4 članski komisij sestavljena iz domačega kadra. Na tekmovanju nas je zastopalo 10 tekmovalcev, ki so osvojili 2. mesto v seštevku najboljših klubov. Vidno vlogo na tekmovanju pa sta odigrala tudi naša dva sodnika Anika Jagarinec in Svit Podpečan.

Čestitke vsem!