Šolska KOFUKAN liga, Polzela 3.4.2022

Grand prix Slovakia
28.03.2022
Mladi tekmovalci odlično tekmovali v Rogaški Slatini
11.04.2022

V nedeljo, 3. aprila 2022, je Karate klub Polzela v domačem kraju gostil Kofukan šolsko ligo. Tekmovanja so se poleg domačih udeležili še številni tekmovalci iz 15 karate klubov, skupaj kar 183. Vsem se zahvaljujemo za udeležbo in jim čestitamo za vse pogumne nastope in odlične dosežke. Zdaj pa se posvetimo izjemnim dosežkom naših tekmovalcev. Čeprav je bila za nekatere to prva velika tekma, strahu niso pokazali, kljub temu, da so srca razbijala kot nora. Prav tako so tudi že izkušeni tekmovalci drug za drugim zasedali mesta na stopničkah. V prvem delu tekmovanja so se zvrstili nastopi kat, tem pa so sledile športne borbe. Polzelski klub je osvojil 7 zlatih, 7 srebrnih in 30 bronastih kolajn.

Iskrena zahvala gre seveda tudi vsem karateistom in staršem za pomoč pri organizaciji. Na tekmovanju je naš klub zastopalo 60 posameznikov. Ponosni in veseli smo, da je Karate klub Polzela eden najbolje organiziranih in številčnih klubov v Sloveniji. Na tekmovanju je bilo prisotno 35 tekmovalcev, 6 trenerjev, 4 člani tekmovalne komisije, 4 sodniki in 10 zapisnikarjev.

Čestitke in zahvala vsem!