Izpiti za višju KYU pas

13.06.2022
Ekipno državno prvenstvo 2022 – Ljutomer
13.06.2022
V petek, 10.6.2022, so karateisti Karate kluba Polzela opravljali izpite za višje pasove, kjer je 75 karateistov uspešno opravilo izpit ter prejelo višji pas.

Z izpiti so pričeli naši najmlajši člani, za njih je bilo to prvo preverjanje znanja, ki so ga pridobili, odkar so oktobra lansko leto pričeli z vadbo karateja. Otroci so dokazali, da so pridno delali in se veliko naučili, tako da izpitna komisija ni imela težkega dela in se je soglasno odločila, da so vsi opravili izpit za višji kyu in s tem pridobili pravico in dolžnost nositi višji pas.
Preverjanje znanja za višji pas je potekal tudi v nadaljevalni skupini. Nadaljevalna skupina trenira karate že dlje časa in temu primerna je tudi zahtevnost izpita za višji kyu. Kot začetna skupina, je tudi nadaljevalna skupina dokazala, da obvlada zahtevano znanje.

Čaka naš še polaganje za črni pas, ki ga boste letos opravljala Tilen Riosa Novak in Vesnaa Šketa.