18.11.2009
LJUBLJANA OPEN 2009
29.11.2009

Štiri medalje štirih nastopajočih na 3. pokalni tekmi v Postojni.

Odlična organizacija domačega Karate kluba Postojna je na tretjo – zadnjo tekmo v tekmovanju za Pokal Slovenije 2009 privabila v športno dvorano OŠ Antona Globočnika skoraj 400 tekmovalcev iz 49 klubov, članic Karate zveze Slovenije.

Kot je že v navadi da poročamo u uspehih naših karateistov moramo tudi tokrat pohvaliti vse naše nastopajoče saj so v konkurenci Slovenskih karateistov dokazali, da sodijo v sam vrh.

Matej Hudournik je v finalu izgubil in tako osvojil 2. mesto. Matic Hribernik v kategoriji kadeti – 57 kg 1. mesto, Peter Hudournik kadeti -63 kg 1. mesto, Luka deberšek kadeti +70 kg 1. mesto. Matic Hribernik je zmagal na vseh treh pokalnih tekmah in dosegel 18 točk, kar je v skupnem seštevku zadostovalo za skupno 2. mesto med kadeti.