SLO OPEN 2010

12.09.2010
3. POKALNA TEKMA 2010
17.11.2010

Odprto prvenstvo Slovenije pod imenom SLO OPEN, ki je v soboto 18.9.2010 potekal v športni dvorani v Kranju je našim tekmovalcem kljub zelo slabemu vremenu pripel nasmeh na obraz.

Na tekmovanje se je odpravilo osem tekmovalcev in prav vsi so se dobro odrezali le trem od njih ni uspelo osvojiti kolajne prav vsi pa so pripomogli da je karate klub Polzela osvoji tretje mesto na turnirju med klub.

Nino Lesnika, Juš Jagarinec in Luka Deberšek so se domov vrnili z zlato medaljo. Debitant Luka Petrovič je presenetil tudi sebe saj je dosegel izjemen rezultat drugo mesto, še drugi debitant David Vindiš pa se domov vrača z dvema bronoma. Kot prva tekmovanja nakazujejo je pred nami nov svež kader z dozorelim izkušenim borcem kar je upajmo kombinacija za napovedi o še boljših uvrstitvah v prihodnje.