Zermatt 2018

MEĐIMURJE OPEN 2018
Začetek treningov v sezoni 2018/19
13.09.2018

Minuli vikend smo se asistenti in trenerji Karate kluba Polzela že tradicionalno odpravili na seminar mojstra Keiji Tomiyame, 8. dan, v idilično švicarsko gorsko vasico - Zermatt. Odprava je imela še poseben čar, saj je tokrat seminar sovpadal z 20. obletnico gostujočega karate kluba, prav tako pa smo se na pot odpravili z enim izmed naših najboljših karateistov, ki je odšel pokazat, iz kakšnega testa je. Seminar je bil odličen, naučili smo se veliko novega, izpilili tehniko in izpopolnili naše vihtenje tako imenovanih sai-jev. Utrdili smo tudi prijateljske vezi s švicarskimi karateisti in imeli ob 20. obletnici njihovega kluba prelepo praznovanje z žrebanjem za panoramski helikopterski prelet okoliških veličastnih gora. Za piko na i pa je poskrbel naš Lan Podpečan, ki se je na sveže nedeljsko jutro, 9. 9. 2018, podal v ogenj in japonskemu mojstru neomajno pokazal kaj zna in česa vse je sposoben ter tako postal mojster karateja, 1. dan. Iskrene čestitke našemu Lanu in lep športen pozdrav vsem!