POLZELSKI KARATEISTI USPEŠNI NA 24. BALKANSKEM OTROŠKEM PRVENSTVU

Polaganje pasov 2019
05.06.2019

dav

ANEJA JESENEK ROJŠEK TRETJA NA BALKANSKEM OTROŠKEM PRVENSTVU

Anejina pot do bronaste medalje v kategoriji trinajstletnic do 49 kilogramov se je pričela z zmago v prvem krogu proti Hrvatici. V drugem krogu je sledila zmaga proti Srbkinji, zabeležila je še eno zmago, in sicer proti reprezentantki Makedonije, v polfinalni borbi je naletela na visoko oviro ter izgubila borbo s katero bi se uvrstila v finale. Sledila je repasažna borba za 3.mesto, s katero je Aneja opravila z odliko in z zmago proti Srbkinji na koncu zasedla odlično tretje mesto.

Mladi slovenski tekmovalci se iz 24. Balkanskega otroškega prvenstva vračajo z 12 osvojenimi medaljami. Čestitke kompletni slovenski odpravi, še posebno pa smo ponosni na našo Anejo, Ažbeta, Žiga, Zalo in trenerja Luko.