Podelitev športnih priznanj občine Polzela za leto 2017

2. kolo šolske lige – Podčetrtek
09.12.2017
2. kolo KOFUKAN šolske lige – Polzela
29.01.2018

Na Polzeli je Zveza športnih društev v sodelovanju z Občino slovesno razglasila in nagradila najboljše športnike in športnice za uspehe v minulem tekmovalnem obdobju. Poleg posebnih gostov prireditve sta najboljšim podeljevala priznanja še župan Občine Jože Kužnik in predsednik zveze športnih društev Ivo Kapitler.

Priznanje za naj perspektivnejša športnika občine Polzela sta prejela Nuša Žerjav in Lan Podpečan. Z dobrim delom pa si je posebno priznanje prislužil Luka Deberšek, ki je prejel priznanje za trenerja leta 2017. Takšni dogodki pa dokazuje, da v našem klubu iz leta v leto napredujemo in dokazujemo, da smo z naskokom najboljši klub v občini. Čestitke vsem!