PODELITEV PLAKET NAJBOLJŠIM ŠPORTNIKOM OBČINE POLZELA
12.03.2010
1. POKALNA TEKMA 2010 – Ljutomer
05.04.2010

V soboto 13.3.2010 je v športni dvorani v Žalcu poteka tradicionalni 8. mednarodni karate grand prix  turnir, na turnirju je sodelovalo tudi 6. Polzelskih karateistov. Največji dosežek je dosegel Luka Deberšek, ki je v kategoriji kadetov nad 70 kg, kakor tudi v kategoriji mladincev do 76 kg osvojil 1. mesto in bil proglašen za najboljšega karateista turnirja. Drugi najboljši uspeh pa moramo pripisati našemu najmlajšemu Jaku Vodovniku. Ki je prvič nastopil na tako velikem turnirju in osvojil bronasto kolajno. Kolajno sta osvojila še naša dva stara znanca in sicer Laura Skornšek 1. mesto v kategoriji Članic do 50 kg in Matic Hribernik  v Kategoriji Mladincev do 68 kg.  5-7 mesto pa sta osvojila  Juš jagarinec in Matej Hudournik.