DRŽAVNO PRVENSTVO ZA ČLANE 2010

TUZLA 2010
28.02.2010
PODELITEV PLAKET NAJBOLJŠIM ŠPORTNIKOM OBČINE POLZELA
12.03.2010

Ponovno smo med najboljšimi v Sloveniji

v soboto 6.3.2010 je v Velenju pod pokroviteljstvom domačega karate kluba Tiger Velenje Potekalo državno prvenstvo za člane. Med 87 tekmovalci iz 42 klubov registriranih v KZS smo tudi Polzelani imeli svoje predstavnike. Zelo smo zadovoljni z izidom ženskega dela tekmovalk saj je Vesna Bezgovšek ubranila naslov Državne prvakinje, seveda pa v isti kategoriji ni možno osvojiti dveh prvih mest in tako je po razburljivem finalu drugo mesto pripadlo Lauri Skornšek. Malo se je zataknilo pri našemu edinemu članu Benjaminu Žganku saj se je od tekmovanja moral posloviti po porazu v prvem krogu, Beno je pred začetkom tekmovanja spadal v ožji krog favoritov a se je še enkrat izkazalo da je v športu vse mogoče in tako je ostal brez vidnejše uvrstitve. Vsekakor začetek leta in tako tudi začetek tekmovanj v letošnjem letu zelo vzpodbudno saj so rezultati našega kluba kakor tudi posamezni rezultati naših tekmovalcev vrhunski.