19.04.2019
2. POKALNA TEKMA 2019 – ŽALEC
13.05.2019

dav

Močnega mednarodnega turnirja CROATIAN KARATE CHAMPIONS CUP 2019 - 16th TAD CUP, na katerem je bilo prijavljenih več kot 500 tekmovalcev, se je udeležilo tudi 10 tekmovalcev iz Karate Kluba Polzela.

Ažbe Mlačnik je v kategoriji U10 -30kg v finalu z odlično borbo premagal predstavnika iz Bosne in osvojil 1.mesto.

Zala Kramberger je v kategoriji U10 -32kg po odličnih borbah prišla v finale, kjer je v izenačeni borbi šele po sodniški odločitvi zmagala, ter tako osvojil odlično 1. mesto.

Aneja Jesenek Rojšek je v kategoriji deklic -45kg po odličnih in suverenih borbah pristal v finalu, kjer je po sodniški odločitvi žal izgubila in tako osvojila 2. mesto.

Žiga Trbovšek in Aleksej Derča sta v kategoriji dečkov U14 -42kg in -46kg osvojila 3. mesto.

Zoja Avžner in Laura Bergant sta v kategoriji kadetinj U16-54kg po izjemnih borbah pristali v finalu, kjer je Laura z rezultatom 3:2 premagala Zojo.

Tia Bikič je v kategoriji mladink -59kg po odličnih borbah osvojila odlično 3. mesto.

Nuša Žerjav je v kategoriji mladink +59kg osvojila 3.mesto.

Rezultati tekmovalcev Karate Kluba Polzela na mednarodnih turnirjih, so dober pokazatelj trdega dela tekmovalcev in trenerske ekipe.