CRO OPEN – SAMOBOR 2010
19.01.2011
Člansko državno prvenstvo v karateju 2011
20.02.2011

V soboto, 19.2., so se tekmovalci udeležili mednarodnega karate turnirja v Velenju, 6. pokal Nestla Žganka. Tekme se je udeležilo 42 klubov iz 3 držav (Hrvaška, Italija, Slovenija), tekmovalo je 280 tekmovalcev v skupno 344 nastopih. Tekmovanja so se udeležilo tudi 5 Polzelskih tekmovalcev in osvojili prav toliko medalij.

Tekmovalci KK Polzele so se zopet izkazali. Prvi je na borišče stopil Jan Mogu, ki je po prvem prostem krogu nanizal dve zmagi in se povzpel na najvišjo stopničko in osvojil zlato medaljo.

David Vindiš je bil v prvem krogu prav tako prost, v drugem krogu je moral priznati premoč hrvaškemu tekmovalcu, vendar je v repasažni borbi premagal slovenskega tekmovalca in si tako prislužil bronasto medaljo.

Juš Jagarinec je hrabro nastopil v novi starosti kategoriji, in med kadeti dosegel srebrno medaljo.

Luka Deberšek je izstopal med mladinci, kjer je osvojil zlato medaljo. Nastopil je tudi med mlajšimi člani, kjer je osvojil srebrno medaljo.

Na koncu pa je po treh zmagah zlato medaljo osvojila tudi Vesna Bezgovšek.