LJUBLJANA OPEN 2009
29.11.2009
5. POKAL NESTL ŽGANK 2010
14.02.2010

Trbovlje so kljub zelo neugodnim vremenskim razmeram gostile 468 karateistov iz 67 klubov ter 12- tih držav, med njimi seveda tudi Polzelske karateiste.

Mednarodni turnir Trbovlje je najmočnejših in najstarejši turnir v Sloveniji in en močnejši v Evropi. Kljub temu, da je to zelo močan turnir se naši karateisti niso zadovoljili samo sodelovati ampak so posegali po najvišjih uvrstitvah. Vesna Bezgovšek je kot najboljša Slovenska karateistka tudi tokrat osvojila 1. mesto, Juš Jagarinec je moral priznati premoč v finalu Ukrajinskemu tekmovalcu in tako osvojil 2. mesto. Luka Deberšek pa je osvojil 3. mesto. Tekmovanja sta se udeležila tudi Matej Hudournik in Matic Hribernik katera pa tokrat nista imela športne sreče.