2. kolo KOFUKAN šolske lige

Slovenia open 2019
Priprave otroške reprezentance, Velenje
08.04.2019

V soboto, 16. marca 2019, je Karate klub Polzela v svojem domačem kraju gostil Kofukan šolsko ligo. Tekmovanja so se poleg domačih udeležili še številni tekmovalci iz karate klubov Dinamik Celje, Hrastnik, Laško, Ljutomer, Nestor Žalec, Petrovče, Štore, Seki in Yuki Krško. Vsem se zahvaljujemo za udeležbo in jim čestitamo za vse pogumne nastope in odlične dosežke. Zdaj pa se posvetimo izjemnim dosežkom naših tekmovalcev. Čeprav je bila za nekatere to prva velika tekma, strahu niso pokazali, kjub temu, da so srca razbijala kot nora. Prav tako so tudi že izkušeni tekmovalci drug za drugim zasedali mesta na stopničkah. V prvem delu tekmovanja so se zvrstili nastopi kat, tem pa so sledile športne borbe. Polzelski klub je osvojil 6 zlatih 14 srebrnih 15 bronastih kolajn.

REZULTATI:

Iskrena zahvala gre seveda tudi vsem karateistom in staršem za pomoč pri organizaciji, Luku Deberšku pa čestitamo za odlično izpeljano tekmovanje.