1. pokalna tekma 2018 – Lucija
09.04.2018
47th Golden Belt – Čačak, Srbija
22.04.2018

Preteklo nedeljo, 15. aprila 2018, smo se polzelski karateisti udeležili letos že polnoletnega, 18., pokala občine Rogaška Slatina. V spremstvu trenerjev Luka Deberška, Davida Vindiša, Laure Bergant in Maruše Žučko je tokrat nastopilo 7 naših tekmovalcev.
Tekmovanje je v najmlajši kategoriji kat otvoril Juš Cizej, ki je pokazal dva odlična nastopa, pri čemer je prvič zmagal, drugič pa je moral premoč priznati nasprotniku. Za Jušem je nastopil Matic Čeh, ki je v katah prav tako ostal brez medalje, se je pa zato izkazal v borbah, kjer je osvojil odlično 3. mesto🥉
V katah je tekmoval tudi Sebastjan Lipovec Garcia, ki je osvojil 3. mesto, nato pa je svojo zbirko medalj povečal še z eno zlato, ki si jo je priboril v borbah.
Žiga Trbovšek je v borbah osvojil bron, Denisu Herodežu pa je do medalje le malo zamanjkalo.
Deklice sta zastopali Zala Kramberger in Kiara Šporn, ki si je priborila odlično bronasto medaljo. Zala pa se je s svojo borbenostjo in zagnanostjo zavihtela na najvišjo stopničko🥇
Omeniti moramo še, da je Karate klub Polzela, kljub precej majhnemu številu svojih udeležencev na tekmi, skupno zasedel 4. mesto🏆